Стартував конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

27 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосили проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування"  у 2018 році. 

  Тематика конкурсу:

1. Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах  та ресурсах;

2. Формування  безпечного життєвого середовища;

3. Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій. Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їх реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання.

Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад. Конкурс відбувається за методологією Ради Європи, яка успішно реалізовується в Україні з 2012 року.

До  участі  у конкурсі  запрошуються органи  місцевого самоврядування  всіх  рівнів. 

Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку та надіслати її виключно у форматі Microsoft Word до 30 вересня 2018 року електронною поштою на адресу: best.practice.ukraine@coe.int. Зразок заявки тут. Деталі про конкурс тут.

Ключові слова:

конкурскращі практики
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ