На Львівщині відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з питання національної ідеї

23 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 червня, у Львівській політехніці відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська національна ідея – її сутність та роль у сучасних реаліях».

Присутніх привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

«Національна ідея є основою життєдіяльності нації, задає світоглядні орієнтири. І дуже важливо сьогодні, щоб ця ідея базувалась на таких засадах, щоб стати консолідуючим чинником українського суспільства. Нам потрібно об’єднатись задля спільної перемоги над ворогом і розвитку квітучої, незалежно України. Бажаю вам плідних і конструктивних напрацювань», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Працювали учасники у двох пленарних засіданнях. Серед тем: «Наука і освіта як чинники реалізації національної ідеї», «Інформаційно-безпековий характер урваїнської національної ідеї державотворення», «Українська національна ідея: незалежність – державність», «Національна ідея українців напередодні та в роки Першої світової війни», «Національна ідея в контексті сучасних світових економічних тенденцій», «Національна пам'ять як складова формування української національної ідеї».

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ