100-річчя державної служби: працівників Львівської ОДА привітали із професійним святом

23 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби – професійне свято людей, які уповноважені виконувати функції держави у найрізноманітніших сферах життя українців.

З цієї нагоди у Львівській ОДА відбулись урочистості.

Із професійним святом держслужбовців привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський:

«Команда Львівської облдержадміністрації – професіонали своєї справи. Ви обрали важкий, але важливий шлях державної служби. Ви працюєте заради злагоди і комфорту мешканців області. Кожен із вас щодня робить свій внесок у розбудову нашої країни, яка відновлюється, розвивається, яка боронить себе і весь цивілізований Європейський простір. Держава починається із вас – бо усі ви на своєму місці робите все від вас  залежне для розбудови і процвітання України».

Також Ростислав Замлинський зачитав вітання від Президента України Петра Порошенка та вручив подяки голови облдержадміністрації та почесні грамоти облдержадміністрації кращим працівникам структури.

Довідково:                                                                                                   

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році Указом Президента і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ