«Заради кави можна йти на роботу», - Богдан Величко розпочав свій бізнес після повернення з АТО

22 Червня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Маленький павільйон у центрі Бродів із літнім майднчиком, де вариться кава, подобається людям і приносить задоволення власнику. Трохи заробітку, трохи розвитку і трохи моральної сатисфакції: так трактує свою діяльність  боєць АТО.

Свою історію успіху підприємець розповів під час сьогоднішнього дискусійного клубу «Ігри Нескорених: чому важлива спортивна адаптація військових після фронту».

«Почав займатись кавою, бо на фронті без неї ніяк. Там усі п`ють каву у великих кількостях, тому після повернення з війни замислився над тим, щоб спробувати себе у ролі баристи. Тож купив кавову машину і почав займатись роботою. У мене в закладі завжди лунає патріотична музика і оформлений він у військовій тематиці. Вважаю, варто розвивати військово-патріотичну тему, аби нагадувати людям, що у нас війна і що нам варто єднатися», -  ділиться своїми  думками Богдан Величко, у планах якого розшири кав`ярню та долучити до неї невелику пекарню.

Боєць АТО, окрім того, є призером національного відбору до складу збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус-2018.

«Мій спортивний досвід розпочався із листа, в якому відповіли на мою заявку про участь в Іграх Нескорених. Працюючи у своїй кав’ярні по 14 годин, я все ж знаходив час для тренувань та пробіжок, адже мої товариші тренувались зі мною і помагали мені. Відтак, вдалось здобути срібну медалі з велоспорту у категорії IRB1», - розповів Богдан Величко.

Зазначимо, у 2018 році Ігри Нескорених відбудуться 20-27 жовтня у місті Сідней, Австралія. Команда військовиків України уже вдруге візьме участь у цих змаганнях.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ