Першу аграрну розписку у галузі тваринництва уклали на Старосамбірщині

21 Червня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

В Україні уклали першу аграрну розписку в галузі тваринництва. Фермерське господарство «Сподівання» Самбірського району Львівської області скористалося можливостями нового фінансового інструменту та отримало від кооперативного об’єднання «Рівноправність» позику під заставу 25 тонн коров’ячого незбираного молока, яке має поставляти кредитору впродовж року.

У договорі за аграрною розпискою чітко виписані параметри співпраці. Зокрема, передбачена базова жирність молока, яка має становити 3,4%, доїння має здійснюватися двічі на день, а раціон годівлі тварин повинен бути збалансованим.

Сторони передбачили й форс-мажорні обставини. В договорі зазначили, що в разі нестачі молока для повного погашення зобов’язань позичальник може розрахуватися за аграрною розпискою майбутнім врожаєм будь-якої іншої сільськогосподарської продукції.

Т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко наголосила на важливості фінансової підтримки виробників молочної галузі, які хочуть розвиватись.

«В області ефективно розвиваються сімейні молочні ферми і сьогодні, як ніколи, актуальною є їх підтримка, а новий фінансовий інструмент, аграрні розписки - це одаткова можливість залучення коштів на свій розвиток», - зазначила Людмила Гончаренко.

Довідково:

Проект міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Впровадження аграрних розписок в Україні»у Львівській області почав діяти з січня 2018 року, у всіх районах області проведено навчальні семінари, де навчалися працювати з новим фінансовим інструментом. На сьогодні 17 господарств додатково залучили біля 100,0 млн грн товарно-фінансових ресурсів під реалізацію майбутнього урожаю.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ