Шахтарі Львівщини підбили підсумки за минулий рік

7 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У ДП «Львівугілля» на Сокальщині відбулось засідання, в межах якого шахтарі підбили підсумки за минулий рук, окреслили напрямки роботи на цей рік, а також актуалізували установчі документи.

Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Відтак в межах засідання розглянули виконання «Колективного договору між адміністрацією ДП «Львіввугілля», Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості та Регіональним об’єднанням незалежної профспілки гірників». Окрім цього, внесли зміни та доповнення до Колективного договору в редакції 2010 року.

«У шахтарських колективів є всі можливості у виході на прибутковий рівень. Зі свого боку облдержадміністрація готова допомагати у вирішенні проблемних питань на всіх рівнях. Головною умовою плідної роботи в цьому випадку є відкрита, конструктивна, аполітична співпраця між адміністрацією ДП «Львіввугілля», профспілками та облдержадміністрацією», - зазначив Ростислав Замлинський.

Також, як він додав, за підсумками I кварталу 2017 року збитки ДП «Львіввугілля» становили 18,2 млн грн, а вже за I квартал 2018 року підприємство отримало прибутків на суму 26,3 млн грн.

Ключові слова:

ПЕКшахтарі
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ