Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїз ознайомився із роботою сектору нової німецької книги при Львівській національній науковій бібліотеці

7 Червня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У межах візиту на Львівщину Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїз і Спадкова принцеса Ліхтенштейнська Софі відвідали Львівський Будинок вчених та ознайомились із діяльністю відділу організації фонду та книговидачі, сектору нової німецькомовної книги при Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника у м. Львові.

"Ми з дружиною в Україні вперше, і для нас велика радість, що у межах цієї поїздки ми відвідали Львів. У межах поїздки також зустрічався із Президентом України Петром Порошенком. Ліхтенштейн налагоджує співпрацю із Україною на політичному, економічному, культурному рівнях, ми підтримуємо проекти України, зокрема гуманітарного спрямування", - зазначив Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїз.

Відтак, Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїз оглянув   видання  Ліхтенштейну, а також обмінявся подарунками із Василем Ферштейем – генеральним директором Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ