Розвиток промисловості, машинобудування і аграрної сфери:Львівщина активізує співпрацю з Республікою Білорусь

4 Червня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 4 червня, відбулась робоча нарада українських підприємців із заступником Міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитром Корчаком  та білоруською бізнес-делегацією.

Під час зустрічі перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський  ознайомив представників білоруського бізнесу із економічним розвитком регіону.

“Львівська область – економічно розвинений регіон, який має сталі традиції щодо розвитку машинобудування, сільського господарства, промисловості.  Під час цього засідання сподіваюсь, ми зможемо напрацювати важливі напрямки співробітництва для області ”, – наголосив Ростислав Замлинський.

Також українські бізнесмени  окреслили діяльність  підприємств, які очолюють і зазначили, що український бізнес відкритий до співпраці.  

У відповідь заступник Міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитро Корчак  наголосив на спільному розвитку торгово-економічних відносин і запросив українську делегацію на форум, який відбудеться у жовтні у Гомелі.

Відтак сторони акцентували увагу на конкретних сферах подальшої співпраці. Серед них – агропромисловий напрям, машинобудування, розвиток інфраструктури.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ