Питання безпечного оздоровлення дітей розглянули під час наради

31 травня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Днями в приміщенні Львівської ОДА відбулася нарада з підготовки до проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

У нараді взяли участь заступники голів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення,  керівники структурних підрозділів відповідальних за оздоровлення та відпочинок дітей, представники Держпродспоживслужби, Держпраці та ДСНС.

На сьогодні,  на місцях створені робочі групи з проведення перевірок дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на предмет визначення їх готовності до початку оздоровчої кампанії, більшість перевірок вже проведено.

Крім цього, ці групи здійснюватимуть моніторинг роботи дитячих закладів охорони здоров’я та відпочинку під час оздоровчої кампанії.

Під час наради директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк наголосила, що жодна загроза здоров’ю та безпеці дітей не може наставати під час їхнього відпочинку у літніх таборах.

На особливому контролі Держпродспоживслужби в Львівській області, всі заклади оздоровлення та відпочинку дітей, включаючи наметові містечка та табори з денним перебуванням. Йдеться про покращення їх матеріально-технічної бази та неухильне виконання пропозицій служби для безпечного оздоровлення дітей.

Також, керівникам структурних підрозділів відповідальних за оздоровлення та відпочинок дітей наголосили на використанні путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку закуплених за кошти державного та обласного бюджету у повному обсязі, зокрема  забезпечити інформування батьків щодо наявності путівок.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ