На Львівщині нагородили переможців фестивалю-конкурсу естрадного вокалу «Від Бога наша пісня»

29 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Вихідними нагородили переможців та учасників Відкритого фестивалю-конкурсу естрадного вокалу «Від Бога наша пісня» імені Ігоря Білозіра.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

«Правильно кажуть, що, якщо людина талановита, то талант у неї багатогранний. Однак вона повинна ще зуміти розвинути в собі всі ці дарування. Саме такі конкурси дають змогу, популяризувати кращі зразки естрадної пісенної творчості, вони розкривають та розвивають творчий потенціал молоді, підвищують сценічну майстерність юних виконавців», - зазначила Мирослава Туркало.

Зазначимо, фестиваль-конкурс відбувся за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з фондом Ігоря Білозіра за участі Народної артистки України Оксани Білозір

Захід «Від Бога наша пісня», присвячений пам’яті українського композитора та виконавця, народного артиста України Ігоря Білозіра серед учнів ПСМНЗ та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Ключові слова:

конкурспереможці
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ