Trip for action: молодь Львівщини повернулась із міжнародної мандрівки

29 травня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

27 травня завершився молодіжний міжнародний обмін Trip for action для молоді Львівської області.

Обмін розпочався 24 травня, участь у якому взяли 42 учасники: представники молодіжних громадських організацій, Міністерства молоді та спорту України, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Під час поїздки учасники відвідали Молодіжний центр Ради Європи в Будапешті, дізнались про функціонування молодіжних просторів Угорщини та залученість до реалізації молодіжної політики громадських організацій. Окрім того,  молодь зустрілась із представниками Української школи у Відні, де дізнались про унікальність української початкової освіти в Австрії.

Також делегація відвідала резиденцію Габсбургів Шенбрунн, де учасники проекту демонстрували презентації власних команд. Цього ж дня відбувся квест з обміну ресурсів. Варто зазначити, що учасники проекту самостійно проводили екскурсії у двох містах, а інтерактивні завдання виконували навіть в автобусі під час переїздів, як, наприклад, змагання на знання українських пісень.

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівський обласний молодіжний центр, ГО «Центр ініціативної молоді».

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ