На Львівщини презентували Центр підтримки технологій та інновацій

25 травня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 травня, в IT STEP University презентували Центр підтримки технології та інновацій. Участь у презентації взяв заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, перебуваючи із робочим візитом на Львівщині.

«Сьогодні історичний момент не лише для Львівщини, а й для всієї України. Реальний сектор економіки диктує свої умови, тож підтримка молодих вчених, винахідників дуже актуальна. Сервіс центру буде доступний як при прямому контакті, так і у форматі конференцій щодо актуальних питань цієї сфери», - зазначив Михайло Тітарчук.

Серед основних послуг Центру – патентний пошук і надання інформації інноваторам щодо правильного руху в цьому напрямку. Також працівники Центру перевірятимуть наявність у світі вже зареєстрованих торговельних марок, а також допомагатимуть у складенні патентних заявок.

«Мета центру підтримувати все, що стосується авторського права та інновацій. Знання і досвід, що є сьогодні у світі, тепер відкриваються для України. У світі уже існує 600 таких центрів. Сьогодні розробляють цілу систему роботи таких центрів при технічних навчальних закладах. Центр надаватиме повний спектр послуг, можливість доступу до патентів, підвищення рівня усвідомлення важливості інтелектуальної власності та співпраця із закордонними центрами», - наголосила Президент Асоціації "Платформа підтримки технологій та інновацій" Ольга Джочка.

В межах презентації підписали Меморандуму про відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (TISC – Technology and Innovation Support Center). Це дає старт програмі розбудови Центрів підтримки технологій та інновацій по всій країні за сприяння ВОІВ.

«Великим плюсом є те, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Міністерство освіти і науки України склали протокол про розмежування повноважень. Міністерство економічного розвитку має сьогодні дуже чіткий вектор розвитку інновацій та має на меті згуртувати навколо себе всі зацікавлені сторони. І вже сьогодні є чимало університетів, які хочуть долучитися до діяльності Центру підтримки технологій та інновацій. Коли ми розробляли Стратегію розвитку малого і середнього бізнесу в області ми робили чіткий аналіз саме по промисловому розвитку. Відтак сьогодні ми ставимо акцент на впровадженні інновацій в  матеріальне виробництво, що стане поштовхом  до промислового розвитку і економічного зростання», -  зазначив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Андрій Кісера.  

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ