Державна комісія прийняла в експлуатацію нову лаву на шахті ДП "Львіввугілля"

24 травня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

23 травня на одній із шахт ДП “Львіввугілля”, а саме “Степова”, державна комісія прийнята в експлуатацію нову лаву №132, яка має запаси вугілля майже 164 тис тонн. Про це повідомив директор департаменту ПЕК та енергозбереження Михайло Мельник. 

Лава обладнана механізованим комплексом 2КД-90, видобувним комбайном РКУ-10 і конвеєром СП-26У.

Довжина лави від 150 м з нарощенням до 220 м, виїмкова потужність пласта 1,35 м. Довжина виїмкового стовпа – 312 м. Марка вугілля - Г із експлуатаційною зольністю - 34,5%.

Гірники планують видобути з нової лави 10750 тонн  вугілля у травні, а в червні планується збільшити видобуток вугілля  до 17000 тонн.

Крім того, 23 травня 2018 року КМУ надав державним шахтам гарантії за кредитами і затвердив їх умови. Прийняте рішення стосується реалізації двох інвестпроектів для ДП Львіввугілля щодо "Технічне переоснащення ВП "Шахта "Відродження" та "Оснащення нових лав ВП "Шахта "Степова" на суму 340,3 млн грн. Ці інвестпроекти передбачають модернізацію, реновацію гірничо - шахтного обладнання ДП «Львіввугілля» і, як наслідок, збільшення видобутку, досягнення беззбитковості, отримання прибутків, забезпечення фронтом очисних робіт, збереження робочих місць, суттєве збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Зазначимо, що за інформацію департаменту ПЕК та енергозбереження облдержадміністрації, станом на 24 травня, шахтарям ДП «Львіввугілля» виплатили 48 % заробітної плати за квітень.

Ключові слова:

ПЕК
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ