Вогняне шоу, кінопокази та дискотека - фестиваль «Небу-ХАЙ!» стартує у цю п'ятницю

21 травня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

25-27 травня у селі Березина Миколаївського району на Львівщині відбудеться фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!».

"Ми хотіли створити події, де не буде часу для вживання алкоголю. Відтак, у програмі нашого фестивалю буде від 30 до 40 різних ігрових атракцій",  - зазначив Президент ГО «Манівці», організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Тарас Білошицький.

У п'ятницю, 25 травня, відбудеться феєрична ніч вогняного шоу. Гурт Фаєршоу "Genesis" та "Reborn in flames", а також Формація "Тіні вогню" презентують яскраве видовище з живим палаючим вогнем, танцями та запальною музикою.  

Увечері для фестивальників організують кіносюрприз під зоряним небом від Олега Яськіва - директора Центру Шептицького, куратора Кіноклубу.

"Це буде артхаусне кіно, яке змушує мислити, вдумуватися у суть та співпереживати", - наголосив Тарас Білошицький.

Окрім того, на Фестивалі відбудуться понад двадцять авторських та драйвових конкурсів у межах квесту «Скарби Скарбека». Відтак, кожен зможе взяти участь у боях в грязюці, сумо, купині, вільному падінні, мотузковому парку, скелелазінні, пейнтболі, біг-боллі, боулінгу, каякінгу, решеті, слеклайні, слизькій гірці, слизькому футболі, тирі, ніндзя та ін. Спортивний квест "Скарби Скарбека" діятиме впродовж двох днів - у суботу та неділю, 26-27 травня.

"Змагальні події відбуватимуться кожні дві години", - додала організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!» Анастасія Таранова.

Мета організаторів - щоб кожен відпочив на повну, отримав заряд енергії та адреналіну. 

Організатори закликають усіх охочих не просто самостійно відвідати фестиваль, але й приїжджати з сім'єю.

"Пункт перший - розважайся з дітьми. Територія фестивалю на тлі річки і природи - чудова нагода відірватися від гаджетів і провести максимум часу зі сім'єю. Окрім того, у нас передбачені також  ігрові конкурси для діток", - Анастасія Таранова.

Увечері усіх фестивальників розважатимуть гурти OtVinta!, PIANO, Holly Loud та Bugs &Bunny.

Упродовж вихідних на Фестивалі працюватимуть зони:

  • Спортивна - бої в грязюці, сумо, купини, вільне падіння, мотузковий парк, скелелазіння, пейнтбол, біг-болл, боулінг, каякінг, решето, слеклайн, слизька гірка, слизький футбол, тир, ніндзя, зникаріус та інші.
  • Творча - різьблення скульптур з дерева. Майстер-класи від скульпторів, гончарів, митців, екологів. Музичні «ватри».
  • Дитяча - буде облаштовано спортивно-ігрову зону для наймолодших учасників.
  • Інтелектуальна - настільні ігри, шашковий турнір, «учительська» - виступи потужних спікерів у форматі TEDx.

Захід відбуватиметься за підтримки департаменту соціального захисту населення та департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

Довідково:

Турклуб "Манівці" - це громадська організація, створена у 2003 році. Основна мета - це популяризація здорового способу життя, активного відпочинку, спорту та туризму. Щороку Клуб проводить близько 20 великих соціальних заходів, учасниками яких стають близько 4500 осіб.

Ключові слова:

Львівщинафестиваль
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ