Львівщина співпрацюватиме із американськими підприємцями

18 травня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 травня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із аташе з питань торгівлі Посольства США в Україні Чарльзом Філліпсом задля узгодження питання двосторонньої торгівлі та проектів енергетичного розвитку.

Перший заступник подякував гостю за візит, а також за активну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України.

В межах зустрічі Ростислав Замлинський ознайомив гостя із динамікою розвитку економіки регіону та експортним потенціалом Львівщини. Сторони порушили питання налагодження співробітнитцва в галузі економіки, зокрема у машинобудуванні, деревообробній галузі, сільському господарстві тощо.

«Львівщина – один з найбезпечніших для ведення бізнесу регіон. Напрямів для співпраці із американськими партнерами у нас надзвичайно багато. Ми маємо усі можливості для розвитку альтернативної енергетики, для виробництва малої сільськогосподарської техніки, окрім того можемо працювати над інфраструктурними проектами, над проектами в оборонній галузі, харчопереробці та багатьох інших. На щастя, Львівщина може запропонувати окрім технічної бази ще й фаховий кадровий склад у будь-якій сфері», - зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, зосередили увагу на розвитку гідрологічних туристичних центрів та ІТ-потенціалі області.

«Дуже приємно почути, що наші пріоритети перетинаються, і ми можемо спільними зусиллями розвиватися. Ми зацікавлені у присутності на Львівщині американського бренду, тож цікаво буде попрацювати у кожному з можливих напрямів. Розвиток енергетичного сектору, виробництво сільськогосподарської техніки, підтримка малого і середнього фермерства – це дуже перспективні та цікаві галузі. У нас є 70 представництв у всьому світі, де є можливості для американських бізнесменів знайти нові ринки, і мушу відзначити, що Львівщина – один із них», - наголосив Чарльз Філліпс.

Відтак, сторони домовились про участь у спільних економічних форумах, задля пошуку нових контактів на налагодженні активної співпраці між підприємцями.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ