Для фахівців туристичного супроводу влаштували тренінг

18 травня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Впродовж двох днів, 16 - 17 травня 2018 року, управління туризму та курортів облдержадміністрації спільно з товариством «Зелений Хрест» у Львівському музеї історії релігії проводили тренінг «Надання туристичних послуг для осіб з інвалідністю», в якому взяли участь 35 фахівців туристичного супроводу.

«Під час тренінгу кожен з учасників мав змогу на практиці спробувати провести екскурсію для осіб з інвалідністю та емоційно налаштуватись на роботу з такою категорією людей. Львівщина багата історичними культурними та природніми пам`ятками, і для нас важливо, аби кожен наш гість мав можливість познайомитись із туристичними пропозиціями, зокрема туристи із інвалідністю», – зазначила начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

В перший день тренінгу учасники вчились долати перешкоди з людьми на візку, описували світ людям з порушенням зору та проводили для них екскурсії. Під час другого дня було продемонстровано навчальні ролики про здійснення туристичних послуг для людей з інвалідністю, учасники вивчали мистецтво проведення екскурсій для відвідувачів з вадами слуху. Для практичної частини тренінгу були запрошені 3 осіб з вадами опорно-рухового апарату, 15 осіб з вадами зору та 15 дітей з вадами слуху. Наприкінці навчання фахівці туристичного супроводу отримали сертифікат про проходження тренінгу.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ