Для фахівців туристичного супроводу влаштували тренінг

18 травня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Впродовж двох днів, 16 - 17 травня 2018 року, управління туризму та курортів облдержадміністрації спільно з товариством «Зелений Хрест» у Львівському музеї історії релігії проводили тренінг «Надання туристичних послуг для осіб з інвалідністю», в якому взяли участь 35 фахівців туристичного супроводу.

«Під час тренінгу кожен з учасників мав змогу на практиці спробувати провести екскурсію для осіб з інвалідністю та емоційно налаштуватись на роботу з такою категорією людей. Львівщина багата історичними культурними та природніми пам`ятками, і для нас важливо, аби кожен наш гість мав можливість познайомитись із туристичними пропозиціями, зокрема туристи із інвалідністю», – зазначила начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

В перший день тренінгу учасники вчились долати перешкоди з людьми на візку, описували світ людям з порушенням зору та проводили для них екскурсії. Під час другого дня було продемонстровано навчальні ролики про здійснення туристичних послуг для людей з інвалідністю, учасники вивчали мистецтво проведення екскурсій для відвідувачів з вадами слуху. Для практичної частини тренінгу були запрошені 3 осіб з вадами опорно-рухового апарату, 15 осіб з вадами зору та 15 дітей з вадами слуху. Наприкінці навчання фахівці туристичного супроводу отримали сертифікат про проходження тренінгу.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ