У Львові розпочався Міжнародний форум «Деінституціалізація: шлях від інституції до громади»

17 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні в Українському католицькому університеті стартував соціальний форум «Деінституціалізація: шлях від інституції до громади».

На заході були присутні експерти із різних сфер для того, щоб зрозуміти можливості та обов’язки усіх стейкхолдерів, що залучені у процесі ДІ, також взяли участь представники міжнародної організації FICA International.

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало наголосила, що департамент спільно з ГО «Львівська освітня фундація» вже третій рік поспіль успішно реалізовують культурні проекти задля розвитку громади. Це, зокрема, мистецькі вихідні та реабілітація через мистецтво для дітей позбавлених батьківської опіки (таборування при районних народних домів).

«Перші наші стартапи відбулись у трьох населених пунктах Львівщини: с. Хитрейки Жовківського району, с. Забужжя Сокальського району та с. Стоянів Радехівського району, - розповіла Мирослава Туркало. - Наступним етапом з метою розвитку творчих ініціатив спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток  громад Львівщини стало створення Школи культурних студій для працівників культури Львівщини».

За словами Мирослави Туркало, метою таких мистецьких зустрічей є формування практичних навичок художньої, мистецької, культурної самодіяльності дітей, розвиток творчої особистості.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ