В університеті ветеринарної медицини триває Українська ветеринарна конференція

17 травня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Науковці та ветеринари-практики з усієї України, а також гості з Польщі, зібралися на одну з найбільших в країні ветеринарних конференцій.

Українська ветеринарна конференція (УВК) відбувається у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Триватиме конференція з 15 по 17 травня.

Науковці, спеціалісти-практики, менеджери ветбізнесу з України та з-за кордону матимуть змогу дискутувати про розвиток ветеринарної науки у світі, обмінюватися досягненнями та здобутками, відвідувати майстер-класи й лекції визнаних спеціалістів з кількох десятків напрямів ветеринарної медицини та споріднених галузей.

Упродовж двох століть у столиці Галичини активно розвивається ветеринарна наука. Львівська ветеринарна школа відома далеко за межами нашої держави, а випускники славної Академії ветеринарної медицини працюють у багатьох країнах світу.

І нині науковці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького продовжують добрі традиції своїх учителів, готуючи не лише висококваліфікованих ветеринарних лікарів, а й фахівців багатьох інших затребуваних на ринку спеціальностей.

В межах УВК відбудеться міжнародна наукова конференція «Львівсько-Вроцлавська ветеринарна школа Львів-Вроцлав 2018» під час якої 12 науковців з Вроцлавського природничого університету виголосять доповіді з актуальних проблем та досягнень в галузі ветеринарної медицини.

Ключові слова:

ветеринариконференція
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ