#ДімФранка запрошує знайти власного Ангела

16 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Уперше музей покаже свою колекцію неймовірних вишиванок, які науковці збирали протягом багатьох десятків років, а також вишиванки, які носили в родині Франків. Про них розповість  франкознавець Наталя Тихолоз.

Своєю чергою, дослідниця та колекціонерка українських автентичних вишиванок РоксолянаШимчук доповнить бесіду про орнаменти національного вбрання та їхнє сакральне значення.

У програмі заходу, який відбудеться 19 травня о 14:00,– #етнодефіле просто неба. Відомі жінки Львова демонструватимуть старовинні вишивані вироби з приватних колекцій, а також роботи сучасних українських дизайнерів. І завершить проект #благочинний аукціон «Ангели надії». Це – роботи знаних львів’янок, які вони намалювали на ґонтах під пильним наставництвом відомого художника-іконописця Лева Скопа. А кошти, виручені від їхнього продажу, підуть на придбання оптики для бійців, які захищають нас на Сході України.

#Музичну частину дійства представить лідер гурту «Wszystko» та Зіновій Карач.

Проект «Візерунки долі та Ангели надії» присвячений одночасно трьом подіям: #Дню вишиванки, #Міжнародному дню музеїв та #Дню Європи.

Ключові слова:

дім франкавишивка
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ