На Львівщині урочисто відзначать 20-річчя Державного меморіального музею Михайла Грушевського

16 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Форум музейних інновацій”, виставки, музичне дійство – упродовж 18-20 травня на Львівщині відбудеться низка заходів до 20-річчя Державного  меморіального музею Михайла Грушевського.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“У перший день стартує «Форум музейних інновацій» із темою «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі», який об’єднає лекторів з усієї України та з-за кордону. У суботу у музеї буде погашення марки, закладення капсули часу, відкриття виставок, де презентують цікаві експонати з фондів, а також презентація туристичної марки”, - зазначила вчений секретар Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Софія Легін.

За її словами, родзинкою святкувань стане Музейний фестиваль «Свято в Президентському Саду», який стартує 20 травня.

“Вперше проведемо цей захід, приїдуть народні колективи, будуть майстер-класи: лялька-мотанка, витинанка, бісероплетіння. Виступатимуть хорові колективи з Білорусії, Польщі, України”, - додала Софія Легін.

Як наголосила директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, важливим напрямком роботи департаменту є  залучення молодих людей до відвідування музеїв.

“Цього року ми запровадили програму для відвідування учнівською молоддю музеїв, за останні два-три місяці більше ніж 1300 дітей відвідали музей Михайла Грушевського у Львові і це насправді хороша ініціатива, щоб популяризувати нашу історію та надбання”, - розповіла Мирослава Туркало.

Директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Марія Магунь зазначила, що саме родина Грушевського стала фундатором музею. 

"Завдяки  великому бажанню родини Грушевського зберегти спадщину Грушевського, був сформований основний фонд музею, який починався з 600 одиниць основного фонду, двох тисяч депозиту, і сьогодні складає майже 27 тисяч одиниць  збереження", - зазначила  Марія Магунь. 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ