На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

8 травня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 8 травня, Львівщина відзначає День пам’яті та примирення, присвячений памяті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Представники влади і громадськість поклали квіти та запалили лампадки біля Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг- 328».

Також провели екуменічну панахиду та громадське віче.

"Україна як ніхто шанує всіх тих, хто поліг на нашій землі і тих, хто прийшов на неї з добром. З християнськими цінностями тут спочивають ті, хто завершив на нашій землі свою земну дорогу - всі ті, хто з примусу воював у тій війні. Нам треба віддати шану і повагу, щоб зрозуміти тих людей, які переживають зараз страх перед імперським чоботом, що вчиняє на українській землі військові злочини. Великий біль ІІ Світової війни і сьогоднішньої окупації нашої землі залишив у багатьох серцях великі рани. Але ми докладемо зусиль, щоб усі ці рани загоїлись, а час залишив тільки добро. Так чи інакше, ми прийдемо під синьо-жовтими прапорами до кожного куточка окупованих територій. Тоді витвориться та Україна, про яку мріяли українці, яким довелося воювати у різних арміях світу", - наголосив голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка.

Опісля, у межах скорботних заходів, відбулась акція «Вінок пам’яті», під час якої учасники вшанування прикрасили символічний терновий вінок червоними маками на знак вшанування жертв, які загинули не тільки на полі бою, а й в таборах.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ