Майстер-класи, українські пісні, театралізовані дійства: на Львівщині стартував фестиваль “Родинні обереги”

6 травня 2018р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 6 травня, у Митрополичих садах Собору святого Юра стартував суспільно-мистецький соціальний проект - фестиваль «Родинні обереги». Цей захід обєднав давні галицькі традиції та їх сучасне культурно- мистецьке  трактування.

Учасників заходу привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Наша церква є хранителькою родинних цінностей і завдяки церкві ми на Львівщині бережемо родину, сімейні цінності, українські традиції. Я переконаний, будуть сильними наші родини, cімейні стосунки,  тоді будуть рости щасливі діти”, – зазначив Олег Синютка.

У програмі фестивалю - забави, майстер-класи, обрядові театралізовані дійства. Окрім того учасники мали змогу переглянути виступи секції бойового гопака та долучитись до відтворення історичних лицарських боїв

Зазначимо, що захід відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви та з Благословення архієпископа Митрополита Ігоря Возьняка.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ