Володимир Снітинський відзначив 70-ліття

5 травня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Ректору Львівського національного аграрного університету, доктору біологічних наук, професору, академіку НАН України, дійсному члену Академії вищої школи України, члену Нью-Йоркської академії наук Володимиру Снітинському виповнилось 70 років. Із ювілеєм заслуженого діяча науки і техніки України привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ви працюєте із молоддю, яка вже сьогодні і без сумніву в майбутньому буде запорукою зросту нашого економічного та аграрного  потенціалу. І ми повинні гордитися такими людьми, адже вони є успішними, а успішні люди творять успішну державу. Ваш внесок є надзвичайно важливим» - наголосив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя від Дня народження вручив Володимиру Снітинському почесну грамоту.

 

Довідково

Володимир Снітинський народився 5 травня 1948 року на Тернопільщині. У 1972 році закінчив Львівський зооветеринарний інститут (нині Національний університет ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С. Гжицького), у 1973 році став аспірантом і через три роки захистив кандидатську дисертацію. 1978 року продовжив свої наукові пошуки як молодший, а з 1980 року - старший науковий співробітник лабораторії вікової фізіології і біохімії Українського НДІ фізіології і біохімії сільськогосподарських тварин. 1988 - Володимир Снітинський призначений завідувачем лабораторії нейрогуморальної регуляції цього інституту (1988- 1993 рр.), 1989 - захистив докторську дисертацію. Упродовж 1993-1998 років працював директором Інституту фізіології і біохімії с.-г. тварин УААН та Інституту землеробства і біології тварин УААН.

У 1998 році Володимир Снітинський очолив Львівський державний аграрний університет. За його ініціативою в університеті розпочалася велика робота щодо реконструкції та оновлення одного із найдавніших в Україні вищих навчальних закладів аграрної освіти. Зокрема, відкрито нові кафедри, спеціальності та спеціалізації, створено низку науково-дослідних інститутів, новаційний та навчально-науково-дослідний центр. Налагоджено тісні контакти з науковими товариствами та навчальними закладами Великої Британії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, США та багатьох інших країн. За ініціативою Володимира Снітинського у навчальному закладі відкрито музеї Степана Бандери, Євгена Храпливого та історії університету, встановлено пам'ятник Степанові Бандері поруч із Академічним корпусом ЛНАУ, де Провідник українських національно-визвольних змагань ХХ ст. здобував вищу освіту. На якісно новий рівень піднесено навчально-виховну роботу, студентське самоврядування, художню самодіяльність і спорт. Університет пишається своїми сімома народними колективами художньої самодіяльності, а студенти-спортсмени ЛНАУ - постійні призери не тільки всеукраїнських, а й міжнародних змагань.

Нині на шести факультетах університету за 13 напрямами навчається понад 11 тисяч студентів. Окрім того, у структурі ВНЗ - 8 коледжів, де навчається понад 8 тис. студентів. Завдяки великим старанням та наполегливості ректора Володимира Снітинського університет набув високого статусу національного. Навчальний заклад став активним учасником Болонського процесу, запровадивши кредитно-модульну систему навчання. У вересні 2008 року в Болоньї ректор підписав документ про вступ ЛНАУ до Великої Хартії Університетів.

Наукова школа академіка Володимира Снітинського - це чотири доктори та понад 30 кандидатів наук. Він автор понад 600 друкованих праць (серед них 6 монографій), член Спеціалізованої ради із захисту докторських дисертацій за спеціальністю "Біохімія", член Експертної комісії в Комітеті з державних премій України в галузі науки і технологій, заступник голови Державного західного наукового центру НАНУ і Міністерства освіти і науки України, голова відділення біологічних, медичних і аграрних наук та секції сільськогосподарських наук, член центральних рад Українського біохімічного та фізіологічного товариств. Серед відзнак та нагород -  орден "За заслуги" ІІІ (2001) та ІІ (2006) ступенів, Почесна грамота Верховної Ради України (2007), ордени Св. Архістратига Михаїла, Св. Андрія Первозваного, Св. Володимира Великого, Св. Юрія Переможця, Св. Кирила і Мефодія та Висока відзнака Папи Римського Бенедикта ХVI (2008).

Ключові слова:

Снітинськийювілей
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ