«У колі муз»: у Львові відкрили унікальну виставку творів родини Отковичів

5 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 4 травня, у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася мистецька зустріч та відкриття виставки творів родини Отковичів «У колі муз».

Відвідувачі мали змогу побачити твори народного художника України Мирослава Отковича, графіку мистецтвознавиці Зоряни Лильо-Откович, станковий живопис від кандидата мистецтвознавства Тараса Отковича та малярство Наталії Откович.

«Це не просто виставка картин, сьогодні свою творчість презентує ціла родина. Родина, яка є прикладом для усіх, яка  все життя творить для України – країни, яка завжди опиралась на родинні, культурні цінності. Дуже важливо, що такі люди є поміж нас. Побачити, відчути і зрозуміти цю виставку  повинен кожен», - звернулась до присутніх директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало

Виставку супроводжував виступ камерного оркестру та солістів Львівської опери. У ході зустрічі обговорювали актуальні події мистецького середовища Львова, плани митців та участь львівської інтелігенції у мистецькому житті.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ