“Маємо зробити усе, щоб зберегти пам'ять про людей, які стали на захист держави”, - Олег Синютка

25 квітня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У середу, 25 квітня, в Італійському дворику презентували науково-популярний журнал «Визвольна боротьба». Часопис присвячений історії українського визвольного руху від давнини до сьогодення.

Участь  у презентації взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Маємо зробити усе, щоб зберегти пам'ять про людей, які стали на захист держави, щоб вони не розчинились в історії як безіменні. У цьому складному світі місце мають сильні, ті, хто не розмінюється на дрібниці, тому кожен повинен сумлінно займатись тим, що для себе обрав”, - зазначив Олег Синютка.  

Це перший випуск нового часопису «Визвольна боротьба». Видання адресоване учнівській і студентській молоді, курсантам, воїнам Збройних Сил і Національної Гвардії України, а також всім, хто не байдужий до героїчної української історії.

“Видання  про історію національно-визвольної боротьби українців, її традиції, про наших славних  діячів, які причетні до культурного розвитку. Молодим історикам сьогодні важливо писати про живих учасників визвольної боротьби, досліджувати архіви і на цих прикладах виховувати молоде покоління, щоб молоді люди виростали такими, що люблять своє минуле, державу і будуть її захищати”,  - наголосив історик Іван Сварник.

Зазначимо, журнал видає Громадська організація "Меморіал" імені Василя Стуса.

Ключові слова:

журналпрезентація
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ