На Колегії Львівської ОДА розглянули заходи щодо детінізації економіки в області

25 квітня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

За підсумками першого кварталу доходи місцевих бюджетів області сягнули 9 млрд 100 млн гривень. Відтак, зафіксовано приріс 10,9 % відносно минулого року.

Дотація із державного бюджету зменшилась на 17% у зв’язку із збільшенням податкоспроможності обласного бюджету Львівської області.

Про це, сьогодні, 25 квітня, йшлося під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації в межах звіту про стан виконання місцевих бюджетів Львівської області за перший квартал 2018 року та заходи щодо детінізації економіки області.

«По доходах державного бюджету динаміка 11%, спостерігається позитивна динаміка при надходження рентної плати за природні ресурси, податок на нерухоме майно, плата за надання адмінпослуг, плата за оренду комунального майна і податок на прибуток. Однак податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю мають зниження динаміки надходжень до аналогічного періоду минулого року», - повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

За цих умов, однак, є перевиконання планових показників бюджету за перший квартал. Окрім того, середня заробітна плата по області зростає.

«Середня заробітна плата по вакансіях у Львівській області становить 8 – 9 тисяч гривень. 70% суб’єктів підприємницької діяльності в області виплачують зарплату до 4 тисяч гривень. Таким чином цю середню заробітну плату в області формують 7,5% бюджетоутворюючих суб’єктів господарювання», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Зазначимо, що 70% - це 23 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності.

У межах засідання висловили пропозицію притягувати до відповідальності порушників та проводити  роз’яснювальну роботу із суб’єктами бізнесу.  

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ