У Львівській національній академії мистецтв презентують виставку «Тут, де я живу»

23 квітня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації у співпраці з Львівською національною академією мистецтв 25 квітня о 15.00 год у галереї академії (вул. Кубійовича, 35) презентуватиме виставку творчих робіт учнів мистецьких шкіл Львівщини «Тут, де я живу».

Мета виставки - в безпосередній, дитячій манері художнього висловлення показати красу навколишнього середовища, світ, який нас оточує: рідне місто, вулицю, будинок, поле, все те, що юна талановита душа хоче донести до небайдужого глядача.

Виставці передував конкурс, у якому взяли участь понад 100 учнівських робіт із мистецьких шкіл Львова, Перемишлян, Жовкви, Дрогобича, Стрия, Моршина та інших міст та сіл області. На виставці експонуватиметься 58 робіт, які на думку журі, найцікавіше відобразили задекларовану тему.

Голова журі конкурсу - Лауреат національної премії України ім. Т. Шевченка, професор ЛНАМ Любомир Медвідь, великий поціновував дитячої творчості відмітив, що діти дуже тонко відчувають палітру невловимих емоцій і вміють в особливий, безпосередній спосіб висловити їх у своїх творах.

Ключові слова:

культуравиставка
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ