На Львівщині запустили роботу Великолюбінського спиртзаводу (+відео)

19 квітня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 квітня, у смт. Великий Любінь Городоцького району  запустили завод  з виробництва запашних спиртовмісних речовин та оцту. 

Участь у відкритті взяли заступник заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Кожне виробництво, яке створюється в регіонах України у переробній, харчовій промисловості, у суміжних галузях з аграрним сектором, це регіональні точки зростання, які дають імпульси для економіки у кожній області країни, тому недооцінювати відкриття оновленого заводу не варто. Приємно бачити це підприємство з ідеєю переорієнтації на виробництво не харчового спирту, а сировини для парфумерної продукції і це є початком позитивної історії і Україна може стати конкурентом у виробництві парфумерної продукції”,- зазначила Ольга Трофімцева.

Модернізацію Великолюбінського МПД ДП «Укрспирт» реалізували у межах підписаного Меморандуму між Львівською ОДА та державним підприємством спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» 9  лютого 2018 року.

"Ми маємо тут реальний приклад, відповідь на запитання, що змінилось після Революції Гідності. Якщо раніше таке б підприємство було продане за безцінь, то сьогодні ми маємо відновлення виробництва і це реальна економічна політика Президента, Уряду України на зміцнення економіки держави. Це приклад того, як ми спільними зусиллями держави і людей можемо стати конкурентними і дати можливість людям працювати на місці",- наголосив Олег Синютка.

Як зазначив т. в.о директора ДП "Укрспирт" Юрій Лучечко, у планах моднернізація інших об'єктів спиртової галузі.

"У програмі розвитку спиртових підриємств Львівщини є модернізація інших об'єктів. Ми розпочали фінансування проектів щодо модернізації Сторонибабського,  Суходільського, Лопатинського МПД. Ми дійдемо до мети і дамо нове дихання заводам", - зазначив Юрій Лучечко. 

 

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ