Інвестиційний потенціал Львівщини презентували в Дубай

13 квітня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис презентував можливості Львівщини у розвитку бізнесу на одному з найбільших світових інвестиційних майданчиків в Дубай - Annual Investment Meeting 2018. 

Традиційно цей захід відбувається під патронатом Його Високості Шейха Мохамеда Бін Рашида Аль Мактума Віце-президента ОАЕ, Прем'єр-міністра та Еміра Дубаю і збирає майже 20 000 бізнесменів з усього світу, з якими діляться інформацією понад 1 000 експертів спікерів, що представляють більш ніж 140 країн світу. 

Можливості ведення бізнесу в регіоні, перспективні напрямки розвитку, інфраструктура, податкові преференції, індустріальні парки тощо - ті теми, які вдалося обговорити з бізнесменами з різних куточків світу. 

«Найбільший інтерес у виробників природньо викликали ключові елементи стратегії «Львівщина - фабрика Європи», що в принципі й не дивно, адже головне завдання бізнесу - отримання прибутку і виробники завжди шукатимуть доступні локації близькі ринків збуту. Орім того, Україна і Львівщина зокрема цікавить і компанії, які працюють на азійські ринки, в силу того, що для виробництва продукції багато сировини чи елементів сьогодні їм доводиться імпортувати, тоді як в Україні сировинний потенціал величезний для розміщення виробництва саме тут, адже єдиним логістичним питанням тоді залишиться доставка готової продукції до споживача», - зазначив Роман Матис.

Ключові слова:

інвестиціїДубаїФорум
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ