Львівщина – лідер з розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу

13 квітня 2018р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Львівщина – лідер із розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу. Зокрема область є першою в Україні, де планують збудувати малий груповий будинок.

Про це йшлося сьогодні, 13 квітня, під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

«Піонерами у цьому році в нас знову є Львівська область, яка планує будувати малий груповий будиночок. Ми разом з Міністерством регіонального розвитку опрацьовуємо рекомендації, які будуть надані області на будівництво ДБСТ та малого групового будинку», - зазначила заступник Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна.

Малий груповий будинок є новою формою утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В будинку проживатиме до 10-ти дітей, які вестимуть спільний побут. З дітьми працюватиме соціальний працівник та психолог.

Зазначимо, що цьогоріч в області планують відкрити 6 ДБСТ. У містах Радехів, Золочів, Львові, селах Наварія Пустомитівського району та Пнікут Мостиського району.

Ключові слова:

ДБСТЛьвівщиналідер

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ