Можливості та шляхи розвитку сільських територій в центрі круглого столу у Києві

2 квітня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Напередодні старту VII Міжнародної виставки та форуму з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018», у Києві  відбувся круглий стіл на тему: «Від сталого до просторового розвитку агропромислового комплексу України». Участь у заході взяли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), підприємств та організацій аграрної галузі.

В межах семінару порушили  актуальні питання комплексного розвитку сільських територій, приватно-державної співпраці в просторому розвитку, державної підтримки Міністерством аграрної політики та продовольства України євроінтеграційних проектів та їх реалізації на місцевому рівні.

«Розвинуте село - один із пріоритетів Стратегії розвитку Львівщини, яка є найбільшою за чисельністю сільського населення в Україні. Саме тому сьогодні варто замислитись над технологіями та ресурсами, а також готовністю громад втілювати розвиткові проекти на своїх територіях. Надання фінансової підтримки для малих та середніх агровиробників, проведення аудиту землі, відкриття консультаційно-дорадчого центру для аграріїв – це перші кроки, що реалізовані на Львівщині в рамках комплексного підходу до розвитку сільських територій. Цьогорічний АГРОПОРТ є однією із таких площадок, що забезпечить доступ населення та фермерів до інформаційних ресурсів,  новітніх технологій, це можливість досягнути місцевого економічного розвитку»- зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  Наталія Хмиз.

Нагадаємо, що VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018» триватиме упродовж трьох днів, 19-21 квітня та об’єднає фермерів з усієї України. Форум є комплексним і складатиметься з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції, серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу.

Серед тематик форуму – органічне виробництво, земля, як основний ресурс агровиробництва, додана вартість, переробка, а також галузеві – тваринництво, ягідництво.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ