На Львівщині відкрили виставку "Франція поруч"

2 квітня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 квітня, в межах XV фестивалю "Французька весна в Україні" презентували виставку «Франція поруч».

Виставка пропонує глядачеві зануритися в атмосферу «французького» Львова за допомогою пам’яток зі збірки Львівського історичного музею. Експозиція збудована за хронологічним принципом у вигляді низки тематичних блоків, які демонструють прямі чи опосередковані взаємозв’язки між Францією і Львовом, розкриваючи їх через історичні постаті чи події.

"Те дивовижне мистецтво, що несе нам французьке мистецтво, опанувало душі і серця людей на Львівщині. Французька весна завжди буде в Україні, щораз із більшим натхненням. Ми дякуємо нашим партнерам із Франції за цей культурний проект і, звісно ж, за їхню постійну підтримку незалежності та територіальної цілісності нашої держави", - зазначив під час відкриття виставки голова ЛЬвівської ОДА Олег Синютка.

Виставку завершують керамічні пам’ятки з фабрики львівського архітектора Івана Левинського. Вироби з цього підприємства були представлені у павільйоні «Галичина» на Всесвітній виставці в Парижі 1900 року та були відзначені срібною медаллю у номінації «Декорування інтер’єрів громадських і житлових споруд».

Насолодитись виставкою можуть львів’яни, гості міста та всі охочі.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ