На Львівщині відкрили виставку "Франція поруч"

2 квітня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 квітня, в межах XV фестивалю "Французька весна в Україні" презентували виставку «Франція поруч».

Виставка пропонує глядачеві зануритися в атмосферу «французького» Львова за допомогою пам’яток зі збірки Львівського історичного музею. Експозиція збудована за хронологічним принципом у вигляді низки тематичних блоків, які демонструють прямі чи опосередковані взаємозв’язки між Францією і Львовом, розкриваючи їх через історичні постаті чи події.

"Те дивовижне мистецтво, що несе нам французьке мистецтво, опанувало душі і серця людей на Львівщині. Французька весна завжди буде в Україні, щораз із більшим натхненням. Ми дякуємо нашим партнерам із Франції за цей культурний проект і, звісно ж, за їхню постійну підтримку незалежності та територіальної цілісності нашої держави", - зазначив під час відкриття виставки голова ЛЬвівської ОДА Олег Синютка.

Виставку завершують керамічні пам’ятки з фабрики львівського архітектора Івана Левинського. Вироби з цього підприємства були представлені у павільйоні «Галичина» на Всесвітній виставці в Парижі 1900 року та були відзначені срібною медаллю у номінації «Декорування інтер’єрів громадських і житлових споруд».

Насолодитись виставкою можуть львів’яни, гості міста та всі охочі.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ