«Рука допомоги»: на Львівщині активізують роботу із започаткування власної справи

30 березня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

29 березня під головуванням першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського відбулась координаційна нарада з працівниками центрів зайнятості населення та начальники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення щодо активізації роботи з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

У нараді також взяла участь Інна Шинкаренко – координатор з комунікативної роботи Консорціуму, керуючий партнер «Агенства стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко».

Головною темою були  проблемні питання, які виникають в процесі реалізації пілотного проекту «Рука допомоги».

За підсумками наради дали конкретні доручення щодо активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед потенційних учасників пілотного проекту (членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).

Особливу увагу звернули на залучення додаткового фінансового ресурсу через інші проекти, для тих учасників пілотного проекту, які отримали фінансову допомогу для розвитку підприємницької діяльності.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ