Співпраця заради туристів: у «Домажирі» відбулась зустріч керівників і спеціалістів господарів та Яворівського національного природного парку

23 березня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

В адміністративному приміщенні ведмежого притулку «Домажир» відбулася робоча зустріч керівників і спеціалістів господарів та Яворівського національного природного парку. У межах зустрічі підписали угоду про співпрацю – сторони домовились налагодити узгоджені та перспективні дії для ведення організованого туризму, екопросвітницьких заходів, відпочинку та надання інших видів рекреаційних послуг, а також проводити на належному рівні іміджування установ, наявної в них рекреаційно-туристичної інфраструктури та визначні місця Розточчя з метою масового залучення туристів.

В угоді передбачена співпраця у сфері організаційно-господарської діяльності щодо створення спільних туристичних маршрутів, розважальної і соціально-культурної інфраструктури. Крім цього, особлива увага зосереджена на заходах, спрямованих на охорону навколишнього середовища.

"Наша співпраця дасть змогу туристам відчути комплекс позитивних емоцій, які дарує Розточчя, - наголосив директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк. - А це найголовніше для туристів, яких запрошують відвідати ведмежий притулок «Домажир», ознайомитися із центром розведення дикого коня-тарпана, пройтись вздовж берегів річки Верещиця, Янівських ставів та пізнати світ водоплавних птахів, прогулятись ботанічними, науково-пізнавальними стежками".

"Можливості для розвитку різних видів туризму на наших об’єктах надзвичайно великі, - додав директор Ведмежого притулку Домажир Ігор Николин. - Тому плануємо, аналізуємо пропозиції, аби кожному туристу незалежно від віку і захоплень було цікаво розважатись у природному середовищ, пізнати його, та найголовніше, оздоровитись".

Ключові слова:

туризмспівпраця
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ