«Ініціатива обмінів покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України», - Мирослава Туркало

23 березня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 березня, стартує Конкурс культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей. Про це, під час інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

«Ініціатива  обмінів  покликана об’єднати та краще пізнати культуру заходу та сходу України. І такий досвід минулого року приніс свої результати. До прикладу окрім напрацювання особистих контактів між працівниками культури обох областей, торік колектив музичного коледжу з Дрогобича перебував з візитом в Сєвєродонецькому музичному училищі. Також коледж культури і мистецтв співпрацює із школою мистецтв у місті Щастя і там вже створені два хореографічні колективи в репертуарі яких є галицькі постановки. 21 проект ми реалізували завдяки програмі «Український Донбас»», - наголосила Мирослава Туркало.

Заявки на конкурс можуть подавати - музеї, театри, філармонії, концертні організації, мистецькі колективи, народні доми, заповідники, культурно-просвітницькі центри, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади та мистецькі студії, структурні підрозділи з питань культури райдержадміністрацій та міст обласного значення, а також громадські організації, що діють у галузі культури у співпраці з аналогічними установами, закладами та організаціями Луганської області.

Прийом заявок до 15 травня.

Ключові слова:

обміникультура
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ