Потенціал Львівщини представили на виставці інвестиційного менеджменту у Франкфурт-на-Майні

21 березня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

20 та 21 березня відбулась Виставка інвестиційного менеджменту у Франкфурті, Німеччина.

Досвідом створення індустріальних парків і вільних економічних зон для компаній, що прагнуть розширити свій бізнес ділилися топ-менеджери, державні службовці, представники муніципалітетів, консультанти, дипломати, інвестори, комісари та представники бізнес-асоціацій.

“Великі можливості відкриває Україна для іноземних інвесторів, але найбільші та найвигідніші з них розташовані безпосередньо біля кордонів з Європейським Союзом — на Львівщині”, - зазначив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Виставка інвестиційного менеджменту (ІМЕ) - це міжнародна подія, яка проводиться вже втретє, була заснована з метою об'єднання інвесторів та власників проектів для залучення прямих іноземних інвестицій. В центрі уваги - Україна, Центральна Європа, Південно-Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія.

ІМЕ є платформою для комунікації інвесторів, міжнародних фінансових інституцій та ознайомлення з можливостями державних та приватних інвестиційних проектів, з метою забезпечення реалізації перспективних проектів в таких галузях: енергетика, інфраструктура й логістика, гірничодобувна промисловість, малі і середні підприємства, ІТ, а також державно-приватне партнерство (PPP).

Ключові слова:

інвестиціїЛьвівщина
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ