Львівщина співпрацюватиме із Індією у медичній, освітній та аграрній сферах

20 березня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

На початку зустрічі очільник області подякував послу за візит та за організацію Днів індійської культури, що відбулися на Львівщині восени.

У межах зустрічі порушили питання поглиблення співпраці між двома країнами, зокрема, розширення взаємодії Індії із Львівщиною у різних галузях.

«Можливості нашої співпраці із Індією до кінця не використані. Це стосується не лише культурного та освітнього напряму, а й альтернативної енергетики, фармацевтичної галузі та агропромислового розвитку», - зазначив Олег Синютка.

Посол, своєю чергою, висловив пропозицію щодо організації поїздки представників бізнес-середовища Львівщини до Індії задля налагодження спрівпраці із тамтешніми підприємцями,  а також домовились про участь індійських бізнесменів, що уже розпочали власну справу в Україні, на агрофорум, що відбудеться на Львівщині у квітні.

«Львівщина – важливий партнер для Індії з точки зору економічного розвитку, оскільки цей регіон дуже прогресивний у багатьох галузях. Ми можемо розширювати наші відносини на тому міцному фундаменті, що вдалось збудувати протягом останніх трьох років. Ми спостерігаємо важливі досягнення для обох країн у різних сферах, але напрямів для розвитку співпраці ще дуже багато, тож нам варто зосередитись на їх використанні», - зауважив Манодж Кумар Бхарті.

Окрім того, обговорили можливість поширення індійської аюрведи як альтернативної медицини в Україні та розширення співпраці у сфері вищої освіти. Сторони узгодили також можливість збільшення туристичних потоків та зійшлися на думці в доцільності інформування індійських школярів про вищі навчальні заклади Львівщини.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ