Олег Синютка зустрівся з іноземним інвестором

19 березня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 березня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з віце-президентом компанії «INTEC Energies GmbH» та  «AVIASTAR INVEST CORP» Григорієм Шимширьяном.

У межах зустрічі Олег Синютка ознайомив присутніх з інвестиційним кліматом Львівщини.

Зокрема закцентував увагу на тому, що в області спостерігається позитивна динаміка із створення робочих місць. Зокрема, у 2017 році в області з’явилось понад 8 тисяч нових вакансій. 

«Ми зберігаємо той темп, який започаткували у минулому році. Відтак, і надалі продовжуємо відкривати на Львівщині нові підприємства», - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, на зустрічі розглянули питання виробництва на території Львівщини багатоцільових легких літаків компанії та виробництва вертольотів модельного ряду SW.

Довідково:

Компанія «AVIASTAR INVEST CORP»  (США), партнер компанії DISTAR, (Чеська Республіка) з виробництва багатоцільових легких літаків і компанії South West Florida Aviation Inc.,(США), з виробництва вертольотів модельного ряду SW, є ініціатором і керуючою компанією в спільних з Державним підприємством «Укроборонпром» проектах (на основі підписаних Меморандумів) зі створення на території України на базі авіаційних підприємств спільного виробництва легких пілотованих та безпілотних літаків вантажопідйомністю до 450 кг, а також середніх багатоцільових вертольотів SW.

«АВІАСТАР» ексклюзивно представляє в Україні компанію «INTEC Energies GmbH» (Німеччина, Берлін),  яка є розробником і власником ультрасучасних технологій переробки твердих побутових відходів.

В даний час «АВІАСТАР» має можливість і певні домовленості про залучення інвестицій в Україну для організації  фінансування проектів «INTEC» по будівицтву сміттєпереробних заводів.

Ключові слова:

зустрічЛьвівська ОДА

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ