Військові Стрийського зенітного ракетного полку відзначили 75-річчя з дня формування частини

17 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Cьогодні, 17 березня, у Будинку культури, що у м. Стрий відбулись урочистості з нагоди 75-ї річниці з дня формування військової частини А2847 зенітного ракетного Теребовлянського полку.

Розпочали захід із внесенням Бойового прапора частини та державного прапора. Опісля переглянули фільм про військову частину. 

Із вітальним словом до військовослужбовців  звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Завдяки вам ми сьогодні на Львівщині можемо спокійно жити, думати про розвиток держави, про те, щоб Україну сприймали в світі по-іншому. Ніхто і ніколи нам не буде визначати, які свята святкувати і яких героїв вшановувати. Тому що за нашою спиною стоїть двохсотсорокатисячна сильна армія і це ваша заслуга, ваші перемоги, міцність і твердість. Я б хотів, щоб у цей день ви собі закарбували, що це тільки початок нашої історії, історії Збройних Сил, які повинні твердо стояти на захисті українського народу. Навіть у таких складних умовах, які є зараз у державі, ми робимо усе задля розвитку армії,щоб Збройні Сили України мали достойне забезпечення. Не сумнівайтесь у своїх можливостях, не допускайте думки про те, що можна зрадити військовій присязі, бо правда на нашому боці. Ви є гордістю Львівщини і ми разом з вами віримо у нашу перемогу”, – зазначив Олег Синютка.

Очільник області вручив грамоти та подяки голови облдержадміністрації військовослужбовцям за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість українському народові, а також мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції, та з нагоди 75-річчя з часу створення  військової частини А2847.

Завершили урочистості святковим концертом, у якому взяли участь колективи художньої самодіяльності.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ