«Первоцвіти просять захисту» - еко-освітяни провели для школярів майстер-клас з виготовлення паперових квітів

16 березня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

З метою захисту ранньоквітучих рослин та недопущення їх масової заготівлі для продажу, еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели для учнів молодших класів Бродівщини майстер-клас із виготовлення паперових квітів «Первоцвіти просять захисту».

Під час майстер-класу діти навчались виготовляти квіти-крокуси із гофрованого паперу. Для роботи використали папір, дерев’яні шпажки та скоч.

Як розповіли у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА метою заходу було привернення уваги до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, розвиток почуття відповідального ставлення до природи, формування у підростаючого покоління екологічної культури, природоохоронних навичок.

Зазначимо, що первоцвітами називають низку видів дикорослих рослин, що квітують наприкінці зими та на початку весни: підсніжник, білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, проліска дволистна, примули та інші. Хоча деякі досить поширені на нашій території, але загалом вони є рідкісними, знаходяться на межі зникнення і взяті під особливу охорону держави, занесені до Червоної книги України. Збір та торгівля ними заборонені та караються законом.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ