Розвиток економіки, оборонна індустрія, відновлювальна енергетика: Львівщина співпрацюватиме з Канадою

16 березня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з  Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Очільник області привітав делегацію і подякував за постійну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

“Ми цінуємо, що Канада - це країна  “Великої Сімки”,  яка  підтримує Україну. Сьогодні найважливіше зусиллями України і усього міжнародного співтовариства забезпечити прийняття рішення про введення миротворчих сил на українсько-російському кордоні, це рішення зможе припинити кровопролиття”,  – зазначив Олег Синютка.

Також Олег Синютка ознайомив делегацію із агропромисловим  та економічним розвитком Львівщини.

“Мені приємно, що у січні ми відкрили сімейну молочну ферму і мені хотілось, щоб у цьому напрямку ми поглиблювали співпрацю.  Для нас важливо, щоб ви підтримували Львівщину, як інвестиційно привабливий регіон”

Очільник області також висловив пропозицію проводити тренінги для українських бізнесменів щодо вільної торгівлі.

“Якщо б за сприяння посольства були такі тренери, які б проводили навчальні курси, то для нас це було б дуже важливо. Також відповідно до угоди, яку ми торік підписали, делегація з Львівщини планує відвідати провінцію Альберта задля подальшого співробітницта”

Щодо співпраці у агропромисловій сфері, то очільник області висловив намір на  базі  львівського Обласного Об’єднання «Рівноправність» створити підприємство з переробки молочної продукції, що дозволить створити додану вартість на продукцію та збільшити доходи товаровиробників. Зокрема він зазначив, що на території Львівщини є багато виробників, що об’єднались у  кооперативи і мають технологічний, зоотехнічний супровід та обладнання для виробництва якісної продукції.

У відповідь Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Романом Ващуком висловив сподівання на подальшу співпрацю в оборонній індустрії,  економічній сфері та агропромисловому розвитку, а також ІТ – індустрії.

Зокрема Посол наголосив, що  тренінги для українських підприємців - це хороша ініціатива задля швидкого розвитку бізнесу.

“У нас є проект підтримки торгівлі та інвестицій. Першочергово охопимо галузі виробництва меблів, взуття, кондитерських виробів, індустрію моди та ІТ”, - розповів Роман Ващук.

Окрім того Посол висловив намір щодо співпраці у сфері культури, а саме у Львові упродовж 30 червня – 1 липня презентувати канадську культуру, музику, фільми тощо.

Ключові слова:

зустріч

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ