«Майбутнє країни залежить від вас», - Президент Австрії на зустрічі із студентами в УКУ

15 березня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 березня, у межах поїздки на Львівщину Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен зустрівся із студентами та академічною спільнотою. Зустріч відбулась у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.

В межах зустрічі порушили актуальні питання реформ в Україні, україно-австрійських відносин, розвитку держав, а також агресії Росії проти України.  

«Агресія і злочинність не є прийнятні в Європі, в тому числі в Австрії. Нація не може бути одна в цій ситуації, це - абсурд. Європейські країни мають співпрацювати в цьому питанні. Європейський досвід показує, що коли країна дотримується законів і народ захищений законом, тоді вона починає процвітати, не лише економічно, але і в загальному, - зазначив Александер Ван дер Беллен. - З досвіду Австрії скажу, що передумовою процвітання є освіта для всіх і кожного, думаюче старше покоління та незалежні медіа, які співпрацюють з економістами».

Також Президент Австрії відповів на запитання молоді, серед яких - що можуть зробити молоді люди для якісних змін в країні та подальші кроки для розвитку із використанням здобутків 21-го століття.

«Майбутнє країни залежить від вас. Я кажу вам це, бо ви є лідерами майбутнього. Ваш оптимізм і ваші дії є майбутнім не тільки України, а й Європи в цілому», - наголосив Александер Ван дер Беллен.  

Також Президент Австрії підкреслив, за останній рік в України є очевидні для Європейського Союзу досягнення.

Нагадаємо, що в межах візиту на Львівщину Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен відвідав Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника, взяв участь у екскурсії Палацом Потоцьких, а також залишив  запис у книзі Почесних гостей м. Львова.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ