Торік на Стрийщині реалізували понад 30 мікропроектів

13 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

У 2017 році на Стрийщині реалізували 31 мікропроект. Про це, сьогодні, 13 березня, під час звіту за рік, розповів голова Стрийської РДА Василь Зубрицький.

Зокрема 13 мікропроектів реалізували в галузі освіти, 4 - в закладах охорони здоров’я, 8 - у галузі культури, 5 – вуличне освітлення, 1 – створення парку. Загальна вартість мікропроектів - понад  7,5 млн грн.

Відтак провели капітальні ремонти покрівлі Народного дому в селі Стриганці, 1-го поверху дитячого садочка ДНЗ в с. Ланівка, віконних прорізів в Ланівській СЗОШ I-III ступенів, Народного Дому із заміною вікон та дверей с. Семигинів, шатрової покрівлі Народного дому с. Підгірці, фасаду корпусу № 2 НВК «Лисовицька СЗОШ I-III ступенів- ліцей», аварійних прорізів в приміщеннях Комунального підприємства Стрийської районної ради Львівської області «Стрийська районна лікарня» по вул. С. Петлюри, 72 в м. Стрий, обіднього залу шкільної їдальні та заміну віконних блоків на енергозберігаючі в приміщенні школи с. Верчани.

Також здійснили капітальний ремонт дитячого майданчика НВК «Любинцівський ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ» та будівництво вуличного освітлення по вулиці Церковній в с. Дуліби.

Окрім того, за кошти Державного фонду регіонального розвитку реалізували проект із реконструкції нежитлової будівлі колишнього дитячого садка під дитячий садок на 75 місць в с Лисятичі.

Ключові слова:

мікропроектиСтрийщина
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ