На ремонт доріг у Сокальському районі торік залучили більше 80 мільйонів гривень

12 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Відповідно до районної Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» на 2017 рік було передбачено кошти з районного бюджету в сумі 17,9 млн.грн. Окрім цих коштів на проведення ремонтних робіт у 2017 році було залучено кошти з державного бюджету на експлуатаційне утримання – 3,0 млн. грн., з обласного бюджету – 8,5 млн. грн. з перевиконання митних платежів – 51,0 млн.грн., бюджетів місцевих рад в сумі 4,2 млн. грн.

Загальна сума 84,7 млн. грн.В результаті, протягом 2017року на виконання Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» проведено ремонтні роботи на автодорогах Червоноград – Перетоки, Сокаль-Червоноград - Забужжя, Сокаль – Стоянів, КПП «Варяж» - Бояничі,  Жвирка-Завишень, Рава-Руська – Гайок, Шарпанці – Тартаків, Хоробрів – Опільсько, Сілець – Соснівка, Комарів – Переспа. 

Розпочали роботи по ремонтну доріг Скоморохи – Роятин та Сокаль – Стоянів.

Також, варто зазначити те, що за сприяння Сокальської райдержадміністрації організовано проведення робіт по ліквідації аварійної ямковсті на таких автодорогах: Червоноград – Рава-Руська, Белз – Ванів – Острів, Рава-Руська - Гайок, Червоноград - Перетоки.

Ключові слова:

звіт
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ