Протези львівського виробництва конкурентні з іноземними зразками

7 березня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка ознайомився із роботою Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

Підприємство забезпечує протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю п'яти західних областей України: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської, засобами для пересування – осіб з інвалідністю всієї України.

Олег Синютка оглянув зразки протезних виробів та засобів пересування для осіб з інвалідністю, а також поспілкувався із працівниками підприємства.

Зазначимо, предметом діяльності підприємства є виготовлення протезно-ортопедичних виробів (протези верхніх та нижніх кінцівок, ортези верхніх та нижніх кінцівок, корсети фіксуючі та коригуючі, взуття ортопедичне, дрібні протезні вироби за призначенням лікаря), засобів пересування для осіб з інвалідністю, товарів народного споживання, виготовлення напівфабрикатів, що використовуються у протезно-ортопедичних виробах, інших протезно-ортопедичних підприємств, надання різноманітних послуг.

На базі підприємства функціонує стаціонар первинного та складного протезування, розрахований на 24 ліжка з ліжкофондом 7920 ліжкоднів. Двадцять три моделі колясок забезпечують потреби осіб з інвалідністю різних вікових категорій: дорослих, підлітків, дітей.

Всього за 2017 рік виготовлено 900 шт. крісел колісних. Проектна потужність підприємства на 2017 рік становила 26 000 пар ортопедичного взуття, 13 100 одиниць протезно-ортопедичних виробів, 13 800 одиниць крісел колісних (інвалідних візків) Станом на 01.01.2018 року в медичному відділі підприємства перебуває на обліку 69 661 особа (по Львівській області 39 065 осіб).

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ