При Почесному консульстві Болгарії відкрили мовну болгарську школу

3 березня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 березня, при Почесному консульстві Болгарії у Львові відкрили недільну мовну болгарську школу. У школі діти вже вивчають болгарську мову та літературу.

Урочисте відкриття навчального класу відбулось в межах відзначення національного свята – 140-річчя звільнення Болгарії від Османського ярма. Участь у заході взяла заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

«Український і болгарський народи споріднені не лише за походженням, етнічно, мовно та історично, але багатовіковими відносинами у різних сферах. І ми віримо, що теперішнє головування Болгарії в ЄС забезпечить підтримку поглиблення політичної асоціації та економічної інтеграції України з Євросоюзом, а також зміцненні підтримки ЄС у прагненні українського народу до незалежності та суверенності», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Також в межах заходу Почесний консул Болгарії у Львові пан Віктор Нотевський отримав почесну відзнаку Дипломатичного клубу.

Зазначимо, що Почесне консульство Болгарії у Львові відкрили у вересні 2014 року. Будівля Консульства знаходиться в парку імені Івана Франка. Окрім налагодження культурних зв’язків, консульство надає і болгарські візи.

Окрім Львова консульства Болгарії є в Запоріжжі та Одесі. Посольство Болгарії знаходиться у Києві.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ