На Пустомитівщині відремонтували понад 100 км доріг

2 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Минулого року проведено капітальний та поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого та державного значення на території району за кошти державного бюджету на загальну суму понад 300 000,000 тис.грн. Зокрема, ремонт дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі на ділянці Львів-Пустомити та Пустомити- Щирець.

У 2017 році активно проводилися роботи з реконструкції, капітального, поточного середнього ремонтів доріг комунальної власності Пустомитівського району, зокрема використано 5 370,142 тис. грн. виділених з обласного бюджету в межах Програми розвитку дорожньої інфраструктури.

Капітальний ремонт доріг комунальної власності відбувався також за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 16 737,175 тис. грн. на території Пустомитівської міської ради, Скнилівської, Конопницької, Чижиківської, Миклашівської, Солонківської, Зубрянської сільських рад.

Станом на 01.01.2018 року проведено капітальний та поточний ремонти доріг комунальної власності за кошти органів місцевого самоврядування району на суму понад 50 000,0 тис.грн.

Ключові слова:

дорогиПустомитівщина
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ