Військова прокуратура визначила стратегічні напрями діяльності

22 лютого 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Західного регіону «Про стан запобігання та протидії злочинності у 2017 році».

В межах наради учасників ознайомили із  результатами роботи військової прокуратури Західного регіону України за минулий рік та відзначили пріоритетні напрями діяльності, які варто активізувати у 2018 році.

У ході заходу присутні відзначили взаємодію військової прокуратури та правоохоронних органів щодо вжитих заходів, спрямованих на забезпечення законності у військових формуваннях та стабілізації криміногенної ситуації в регіоні.

«Позитивна і злагоджена робота правоохоронних органів та всіх гілок влади дають підстави стверджувати, що на Львівщині вдається забезпечити стабільну ситуацію в громадському суспільному житті.  Реакція людей – це лакмусовий папірець нашої роботи. Перед нами сьогодні стоять складні завдання, але ми маємо фаховий склад усіх підрозділів. Спільна позиція дозволить досягти тих результатів, над якими ми працюємо останніми роками», - зазначив Олег Синютка.

Під час наради присутні зійшлися на думці, що пріоритетним напрямом у діяльності правоохоронних органів є боротьба з корупцією на різних рівнях.

Військовою прокуратурою регіону у співпраці з оперативними підрозділами СБУ та Нацполіції України у 2017 році розслідувано та скеровано до суду 78 кримінальних проваджень, пов’язаних з корупцією.

Окрім того, упродовж 2017 року прокуратурою регіону розслідувалось 2651 кримінальне провадження. З них скеровано до суду 754 обвинувальних актів.

За результатами наради ухвалили рішення щодо подальшої координації діяльності всіх структур, що дасть можливість в найкоротші терміни покращити результати роботи, усунути наявні недоліки та порушення закону на теренах Західного регіону України.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ