Громадськість закликають взяти участь в електронних консультаціях щодо Антикорупційної програми

20 лютого 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Відділ взаємодії з правоохоронними органам, запобігання корупції та оборонної роботи апарату Львівської обласної державної адміністрації проводитиме консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо Антикорупційної програми Львівської обласної державної адміністрації на 2018 рік.

Консультації з громадськістю проводитимуть з метою збору пропозицій при розробці проекту Антикорупційної програми Львівської обласної державної адміністрації на 2018 рік.

План заходів стосуватиметься сільського і міського населення, службовців органів державної влади та місцевого самоврядування, представників інститутів громадянського суспільства, громадських активістів.

Строк подання пропозицій та зауважень: 20 лютого - 6 березня  2018 року.

Контактна особа: Юревич  Юрій Олександрович, тел. 2999-344.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: pravovd@loda.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 126; відділу взаємодії з правоохоронними органам, запобігання корупції та оборонної роботи апарату.

Результати обговорення буде оприлюднено після 7 березня  2018 року на веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ