Торік в аграрній галузі Львівщини реалізували 6 великих інвестиційних проектів

16 лютого 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Торік із залученням інвестицій на Львівщині ввели в дію та розширили виробничі потужності 6 аграрних підприємств. Про це сьогодні, 16 лютого, під час звіту розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Зокрема реконструювали приміщення для утримання свиней ТзОВ «Літинське», ввели в дію другу секцію теплиці для вирощування салату ТзОВ «Галіція Грінері», цех з виробництва сиру ТзОВ «Барком», приміщення для утримання кіз ФГ «Меринос-захід». Також у 2017 році відкрили забійний цех ПП «Глиняни Агро», та ФГ «Коза-дереза».

Як зазначила Наталія Хмиз, залучення інвестицій та відкриття нових потужностей стало можливим, в тому числі, завдяки роботі відділу супроводу інвестиційних проектів Львівської ОДА. 

«Ми сьогодні готові супроводжувати і сприяти вирішенню багатьох питань – починаючи від дозвільної документації при будівництві, введенні в експлуатацію та інших, щоб у виробників в основному залишалось питання налагодження виробництва. Сьогодні близько 40 інвестиційних аграрних проектів є на обліку і вони поступово відкриватимуться цьогоріч. Є цілий ряд підприємств, які ми відкрили торік. Це і нові робочі місця, і технології та інновації втілені в агропромисловому розвитку Львівщини», - наголосила Наталія Хмиз.  

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ